czwartek, 25 kwietnia 2013

Kilka szybkich słów, bo zlotowy zawrót głowy!

Hej, cześć i czołem!
Zacznijmy od tego co najważniejsze mianowicie od wiadomości dotyczących Spotkania Śląskich Blogerów. Jeśli kogoś Facebook nie doinformował to doinformuję ja, mianowicie miejsce prawdopodobnie ulegnie zmianie za względu na duże zainteresowanie imprezą.
Zdradzamy odrobinę tajemnic mianowicie wykład fotograficzny poprowadzi cudowny Antoni Kreis (poznacie go tutaj.), a wykład o makijażu równie wspaniały Łukasz Bier (dla zainteresowanych portfolio klik).

Przypominam o konkursie! Zadanie polega na wymyśleniu logo naszej imprezy. Logo zostanie umieszczone na lnianych torbach, które będą dostępne za symboliczną kwotę na naszym zlocie. Osoba, której logo wybierzemy dostanie paczkę niespodziankę gadżetowo-kosmetyczną! Prace należy oddawać najdalej do 3 maja! Proszę wysyłać projekty na blogerki.modowe@o2.pl 
Osoby, które chcą być stylistami na naszym pokazie mody proszę o przesłanie propozycji stylizacji na nasz mail!

Na sprawy poza zlotowe nie bardzo mam czas. Generalnie padam na ryjek, mało śpię, a Dzidziałka daje mi w kość (choć faktem jest to, że jeden jej uśmiech wynagradza wszystko, a wczoraj przy gaworzeniu wyszło jej "egrr eh ee mm me me ma mmmu MAMO!" przypadkowe, a jak cieszy!).

Po wczorajszej wycieczce z Basiakiem moja lista must have urosła, oj i to bardzo! Jak tylko znajdę czas, biorę się za przerabianie ubrań, jakoś nie kręci mnie kupowanie w sieciówkach tego, co sama mogę zrobić bez większych problemów. Zaczęłam chorować na mgiełkowe ubrania, głównie koszule bez rękawów, kapelusze i ćwieki (które przy Dzidziałce odpadają:<) <3 Przemilczę już moje ochotki na uzupełnianie kuferka.

Macie kilka moich samojebek i inspirujących mnie ubrań.

I na końcu najcudowniejszy uśmiech świata:
2 komentarze:

  1. Zrobie ci mgiełkową bluzkę bo mam akurat taką co się nada tylko tzreba rekawy przerobić ! ;D

    OdpowiedzUsuń