niedziela, 12 maja 2013

Spotkanie blogerów w Chrzanowie.

Cześć moi Kochani!


Kilka dni temu zostałam zaproszona przez uroczą Wiktorię na spotkanie blogerów w Chrzanowie. Dla mnie jako początkującej blogerki to wielki zaszczyt! Oczywiście bez wahania przyjęłam zaproszenie. Nie żałuję! Poznałam cudownych blogerów, mam nadzieję wiele się od Was nauczyć! 
Zacznijmy jednak od początku. Droga do Chrzanowa nie była łatwa. Od samego początku mieliśmy opóźnienie, bo Anastazja miała nienajlepszy dzień. Gdy już nadgoniliśmy straty czasowe na autostradzie, znów czas uciekł nam na stacji benzynowej. Dlaczego? A to dlatego, że jakiś Ciapaty chciał nam sprzedać Iphona 4. Był tak zdesperowany, że po 15 minutach z początkowej ceny 1100 zł zszedł do 300 zł. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że nagle Ciapaci zaczęli się mnożyć i tajemniczo zerkać zza samochodów. Zaniepokojeni wskoczyliśmy do samochodu i ruszyliśmy dalej. 
Dotarliśmy w końcu do Chrzanowa. Początkowo Wiktoria była bardzo roztrzepana, pozytywnie oczywiście. Spotkanie odbyło się w Kawiarni Linda. Tam także mieliśmy nieproszonego gościa! Tym razem był to Pan Sasha. Niekoniecznie trzeźwy, niekoniecznie świeży i niekoniecznie zrównoważony umysłowo. Moja próba wyrzucenia go skończyła się słowami: "wyjdziesz za mnie Aniele?". 
Mimo kilku nieprzewidzianych sytuacji, uważam spotkanie za bardzo udane! Ludzie cudowni, prezenty fajne, świetne doświadczenie! Już nie mogę doczekać się ponownego spotkania. 

Tutaj mam do Was prośbę, napiszcie mi w komentarzach adresy swoich blogów. Z chęcią będę Was obserwowała i uczyła się od Was! Myślę, że jako bardziej doświadczeni blogerzy będziecie mogli przekazać mi wiele przydatnych rad:)

Czekam także na zdjęcia!

Jutro dodam recenzję pierwszej partii prezentów - kosmetyków firmy Hean. 

A oto co dostałam:Dziękuję! 

6 komentarzy:

 1. corniesfancy.blogspot.com :* my to się chyba w Katowicach widzimy! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. no no dużo tego;) czekam na recenzję;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj dużo, już testuję! Anastazja da mi chwilkę to zacznę pisać recenzję. Póki co mam tylko czas na pisanie spostrzeżeń :)

   Usuń
 3. Sasha jeszcze dorobi się grupy fanowskiej na facebook`u - zobaczysz! ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już widzę miliony odsłon na facebookowym funpage'u "Sasha-wyjdziesz za mnie mój aniele?" :D

   Usuń